image

Hakkımızda

Merpol Otomotiv, 1998 den beri otomotiv sektöründe spoiler, kabin rüzgârlıkları, depo yanları imalatı ve montajı alanında hizmet vermektedir.
     Araç giydirme sektöründe yüksek kalite ve güvenliğe verdiği önem ile Merpol Otomotiv, müşteri memnuniyeti ile sektörde "marka" olmuştur. Özellikle kabin rüzgârlıkları üretiminde Merpol Otomotiv, Türkiye’deki pazar payını kısa bir sürede arttırmıştır. 
      Uzman kadrosu ve teknik ekibiyle birlikte sürekli geliştirdiği verimlilik analizleriyle yüksek kalitede düşük maliyetli hizmet sunan firma, Türkiye genelinde sunduğu hizmetle hedef kitlesinin tercihi olmuştur. Nitekim sektördeki en önemli unsur güvenli, kaliteli, dayanıklı ve kolay kullanılabilir ürünler sunmaktır. Bu yöndeki çalışmalarını sadece bugün değil gelecekte de devam ettirmenin görevi olduğuna inanan Merpol Otomotiv, ürünlerinde satış sonrası hizmeti de müşterilerinin istekleri doğrultusunda geliştirmiş ve her türlü teknik desteği ürün satış garantisi kapsamında müşterilerine sunmuştur.
     Yılların verdiği deneyimle sektörde oldukça tecrübeli olan Merpol, daima kullanıcının yanında yer almış ve onlara genç-dinamik eğitimli teknik kadrosu ile servis ve satış hizmetleri konusunda yardımcı olmuştur. Malzeme satışı ve montajı yapan firma, müşteri siparişleri doğrultusunda da imalat yapmaktadır.
     Merpol, kuruluşundan bugüne kadar geçen zaman içerisinde kendisini sürekli yenileyerek en son teknoloji ürünü makinelerle hizmet kalitesini en üst seviyelere taşımıştır. Ekip çalışmasının önemine ve teknolojik yeniliklerin personeli tarafından uygulanmasına yönelik eğitimlere ağırlık veren yönetim, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışını şirket politikası olarak benimsemiştir. 
     Merpol Otomotiv, sahip olduğu hizmet ilkeleriyle kendine özgü bir kalite politikası oluşturmuş, kazandığı başarılı firma kimliği ile değerli hedef kitlesi için mükemmel hizmet sunan bir kurum olmayı başarmıştır.